Termokimik

شرکت Termokimik که از سال 1938 بنا نهاده شده است، یک شرکت پیمانکار مهندسی و ساخت است که در طراحی، تولید، ارائه و نصب گستره بزرگی از فرآیندها و کارخانجات صنعتی به صورت Turn Key به طور تخصصی در حوزه فناوریهای  کنترل محیطی فعال میباشد.

شرکت ترموکمیک با تجربه اندوزی از تمام پروژه های مهمی که در اروپا، آمریکای شمالی و جنوبی، آسیا و آفریقا به مرحله اجرا رسانده است و بهره گیری از تکنسینهای متخصص،  شریکی کلیدی برای صنایع مادر و مشتریان ایتالیایی و بین المللی خود به حساب می آید.

 تعهد همیشگی و توجه زیاد بر روی نو آوری، منجر به پیشتازی شرکت ترموکمیک در سیستمهای احیای ثانویه آلوده سازهای احتراقی که از نیروگاههای حرارتی، زباله سوزها و پالایشگاهها حاصل میشوند شده و به ترموکمیک این امکان را داده که در کانون توجه این بخشهای کلیدی قرار گیرد.

 یک ساختار موثر و چالاک، با برنامه ای اختصاصی برای فراگیری و توسعه تکنولوژیهای جدید، به همراه تلاش همیشگی در تحقیق و توسعه، این امکان را برای ترموکمیک فراهم میکند که بهترین راه حل های عملیاتی که برای نیازهای خاص مشتریان از مرحله طراحی تا کارکرد عالی کارخانه آماده شده اند را به مشتریان پیشنهاد دهد.

 

فعالیتهای این شرکت در قالب سه بخش ساماندهی شده است:

  • کارخانجات صنعتی

  • تصفیه آب

  • تصفیه زباله و تولید انرژی از زباله

 
 

آمار بازدید از سایت

امروز78
دیروز63
کل بازدیدها24626

چند نفر آنلاین هستند

1
آنلاین

سه شنبه, 05 تیر 1403